تبلیغات




پذیرش سفارش : 09136499975
 

مسابقات جهانی ارتشهای جهان

                                  اعزام تیم نیروهای مسلح به مسابقات جهانی

 
تیم تکواندو نیروهای مسلح جهت شرکت در مسابقات جهانی سیزم روز چهارشنبه 27 مهرماه عازم هوشیمینه ویتنام می شود.

رقابتهای جهانی سیزم از اول تا پنجم آبان به میزبانی ویتنام برگزار می شود که سجاد مردانی تکواندوکار اصفهانی وزن هشتم جز اعضاء این تیم می باشد.
دیگر اعضاء تیم علی شاکری، یاسین اکبرنتاج، سید علی موسوی، روح ا... ابراهیمی، بهنام بیات، محمد امامی، مهدی خدابخش
 

مسابقات قهرمان کشوری نونهالان دختر

                                    برگزاری مسابقات کشوری نونهالان دختر
 
هفدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمان کشوری نونهالان دخترطی روزهای 23 و24 مهرماه با حضور30 استان و295 شرکت کننده درخانه تکواندو برگزار گردید.

این رقابتها در 10 وزن انجام شد ودر روزاول پیکارهای اوزان فرد و در روز دوم رقابتهای اوزان زوج برگزار شد.

دراین دوره از مسابقات تیم دختران اصفهان به دو مدال برنز دست یافت.در وزن سوم زهرا شهبازی و در وزن هفتم مرضیه قربانی فر مدال برنز این دوره از رقابتها را کسب کردند.
سر مربی تیم  نونهالان را خانم اعظم فدایی، مربی خانم زهرا حسینی و سرپرست تیم خانم بهناز مباشری برعهده داشتند.

همچنین داوران اعزامی جهت امر قضاوت این رقابتها خانمها زهرا رفیعی، مژگان فولادی، زهرا قطان و ناهید امیری بودند.

لیگ دسته اول نوجوانان کشور

                                      لیگ دسته اول نوجوانان کشور برگزار شد
 
رقابتهای هفته اول ودوم از دوربرگشت شانزدهمین دوره لیگ دسته اول نوجوانان پسر باشگاههای کشور روز جمعه 21 مهرماه به میزبانی خانه تکواندوبرگزارشد.

دراین پیکارها تیم ذوب آهن اصفهان توانست به 2برد ارزشمند دست یابد و در مکان دوم جدول قرار گیرد.تیم ذوب آهن در بازی اول خود مقابل تیم هیات تکواندو قم قرار گرفت و با نتیجه 8 بر2 این تیم را مغلوب کرد و دربازی دوم با نتیجه10 بر صفر تیم پالایش نفت امام خمینی شازند را شکست داد.
 
کمیته فنی این مسابقات آقای عبدا... خدابخشی مربی تیم ذوب آهن را به عنوان بهترین مربی این هفته معرفی کرد.
تیم ذوب آهن اصفهان با 17 امتیاز بعد از تیم یاری در مکان دوم جدول قرار دارد.
 
 

برگزاری مسابقات نوجوانان بانوان استان

                                   برترینهای نوجوانان بانوان استان معرفی شدند

 
رقابتهای انتخابی نوجوانان بانوان استان روز گذشته 7مهرماه درسالن شهید قورچانی برگزارشد.

دراین پیکارها 72 تکواندوکار از 13 شهرستان در 10 وزن به رقابت پرداختند و درپایان نفرات برتر معرفی شدند:

محدثه رنجبری ازمنطقه2، ناهید کیانی منطقه یک، زینب رضوانی منطقه یک، کیمیا شفیعی منطقه 2، پرنیان صمیمی منطقه 2 ،فاطمه عبدالقدیری از آران و بیدگل ،مهسا عسگری از کاشان، فاطمه عظیمی از منطقه 3،نگین انصاری از منطقه 2 و مریم آقابابایی از منطقه 3.

کمیته داوران استان خانم فاطمه صدیقی را به عنوان بهترین داور این رقابتها معرفی کرد.

 
رییس هیات

فرهاد  رستم شیرازی
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 8111992
  • بازدید امروز : 3093
  • بازدید دیروز : 4034
  • بازدید این ماه : 68714
  • بازدید ماه قبل : 119833
  • آخرین بازدید : پنجشنبه 25 مرداد 1397 (17:26) ب.ظ