تبلیغات




پذیرش سفارش : 09136499975
 

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی

                                      رقابتهای انتخابی تیم ملی برگزار شد

رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو بزرگسالان اعزامی به مسابقات جام جهانی اروپا روز چهارشنبه 26 مهرماه به میزبانی خانه تکواندو برگزارشد.

دراین پیکارها 18 نفر حاضردر اردوی تیم ملی به رقابت پرداختند و در نهایت 10 نفرجوازحضور دراردوها راکسب کردند.
مسعود حجی زواره ،یوسف کرمی،کوروش رجلی،فرزاد عبدالهی،علیرضا نصرآزادانی،مهران عسگری،جلال خدامی،روح ا.. طالبی،وحید عیسی بیگلو و بهزاد ایلخانی.

مسابقات جام جهانی اروپا طی روزهای 3 تا5 آذرماه برگزار می گردد.


 

مسابقات جهانی ارتشهای جهان

                                  اعزام تیم نیروهای مسلح به مسابقات جهانی

 
تیم تکواندو نیروهای مسلح جهت شرکت در مسابقات جهانی سیزم روز چهارشنبه 27 مهرماه عازم هوشیمینه ویتنام می شود.

رقابتهای جهانی سیزم از اول تا پنجم آبان به میزبانی ویتنام برگزار می شود که سجاد مردانی تکواندوکار اصفهانی وزن هشتم جز اعضاء این تیم می باشد.
دیگر اعضاء تیم علی شاکری، یاسین اکبرنتاج، سید علی موسوی، روح ا... ابراهیمی، بهنام بیات، محمد امامی، مهدی خدابخش
 

مسابقات قهرمان کشوری نونهالان دختر

                                    برگزاری مسابقات کشوری نونهالان دختر
 
هفدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمان کشوری نونهالان دخترطی روزهای 23 و24 مهرماه با حضور30 استان و295 شرکت کننده درخانه تکواندو برگزار گردید.

این رقابتها در 10 وزن انجام شد ودر روزاول پیکارهای اوزان فرد و در روز دوم رقابتهای اوزان زوج برگزار شد.

دراین دوره از مسابقات تیم دختران اصفهان به دو مدال برنز دست یافت.در وزن سوم زهرا شهبازی و در وزن هفتم مرضیه قربانی فر مدال برنز این دوره از رقابتها را کسب کردند.
سر مربی تیم  نونهالان را خانم اعظم فدایی، مربی خانم زهرا حسینی و سرپرست تیم خانم بهناز مباشری برعهده داشتند.

همچنین داوران اعزامی جهت امر قضاوت این رقابتها خانمها زهرا رفیعی، مژگان فولادی، زهرا قطان و ناهید امیری بودند.

لیگ دسته اول نوجوانان کشور

                                      لیگ دسته اول نوجوانان کشور برگزار شد
 
رقابتهای هفته اول ودوم از دوربرگشت شانزدهمین دوره لیگ دسته اول نوجوانان پسر باشگاههای کشور روز جمعه 21 مهرماه به میزبانی خانه تکواندوبرگزارشد.

دراین پیکارها تیم ذوب آهن اصفهان توانست به 2برد ارزشمند دست یابد و در مکان دوم جدول قرار گیرد.تیم ذوب آهن در بازی اول خود مقابل تیم هیات تکواندو قم قرار گرفت و با نتیجه 8 بر2 این تیم را مغلوب کرد و دربازی دوم با نتیجه10 بر صفر تیم پالایش نفت امام خمینی شازند را شکست داد.
 
کمیته فنی این مسابقات آقای عبدا... خدابخشی مربی تیم ذوب آهن را به عنوان بهترین مربی این هفته معرفی کرد.
تیم ذوب آهن اصفهان با 17 امتیاز بعد از تیم یاری در مکان دوم جدول قرار دارد.
 
 
سرپرست هیات

حسین کفعمی
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 8358036
  • بازدید امروز : 1534
  • بازدید دیروز : 3160
  • بازدید این ماه : 66818
  • بازدید ماه قبل : 114169
  • آخرین بازدید : جمعه 27 مهر 1397 (12:32) ب.ظ