تبلیغات




پذیرش سفارش : 09136499975
 

مسابقات قهرمان کشوری پومسه آقایان

                           تهران قهرمان مسابقات کشوری پومسه مردان شد

هفتمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه با قهرمانی تیم تهران پایان یافت.
برترینهای بخش انفرادی و تیمی به شرح زیر معرفی شدند:
رده سنی زیر 14سال:
مقام اول:جواد عنایتی                   مازندران
مقام دوم:علی سهرابی                    تهران توابع
مقام سوم :محمد مهدی زارعی                اصفهان الف
مقام سوم مشترک: سید علی موسی نیا        البرز
 
رده سنی 14تا17سال:
مقام اول:کوشا بهاری                 تهران
مقام دوم:محمدرضا اميرخانی           اصفهان الف
مقام سوم:میلادحسینی                 تهران توابع
مقام سوم مشترک:محمدمهدی جمشیدی        همدان
 
رده سنی 18تا29 سال:
مقام اول:اکبر فروزان               فارس
مقام دوم:علی نادعلی               اصفهان الف
مقام سوم:مهدی جمالی فشی            تهران
مقام سوم مشترک:سینا قزل احمد     تهران توابع
 
رده سني 30تا 39 سال
مقام اول:علي سلماني                اصفهان الف
مقام دوم:مهدي حمديان تيار           همدان
مقام سوم:شهرام اسدي                زنجان
مقام سوم مشترك: منصور اماميان فر        اصفهان ب
 
رده سني 40 تا 49 سال
مقام اول :سد حسين موسي نيا          البرز
مقام دوم :شهرام اله آبادي          اصفهان الف
مقام سوم:سيد حسين جامد              تهران و توابع
مقام سوم مشترك:حافظ مهدوي           تهران
 
رده سنی 50تا59سال:
مقام اول :حینعلی نظری             تهران
مقام دوم:هادی ترکاشوند             اصفهان الف
مقام سوم:مرتضی استکی              اصفهان ب
مقام سوم مشترک:جلال مجتهد        
 
رده سنی 59سال به بالا:
مقام اول:هدایت آریانفر             مازندران
مقام دوم:سید منوچهروالامقام     آ.غربی
 
تيمي زير 19 سال
مقام اول:تهران(كوشا بهاري،مهدي آگور،احمد سهرابي)          
مقام دوم:البرز(دانيال برزكي ،محمد مولايي دره مرادي)        
مقام سوم:قم(ميلاد حسيني،علي مهرابي،كوروش بختيار)      
مقام سوم مشترك:سمنان(محمدرضا مرداني،محسن رضايي،محسن اصغري)       
 
تيمي 19 تا 29 سال
مقام اول:تهران(حميد نظري،آرمين اكبري،مهدي جمالي)     
مقام دوم:اصفهان الف(علي نادعلي،امين خانه زرين،حميد منصوري)    
مقام سوم:فارس(اكبر فروزان،سعيد باقري،حسن رستگاري)        
مقام سوم مشترك:تهران توابع(رضا شجاعي،كوروش يوند،سينا قزل احمد) 
 
تيمي بالاي 29 سال:
مقام اول:اصفهان الف(هادي تركاشوند،علي سلماني،شهرام اله ابادي)            
مقام دوم:تهران(حسينعلي نظري،برحعلي براري،فرهنگ فتاحي)        
مقام سوم:اصفهان ب(رسول متين فر،رضا سالم،منصور اماميان فر)         
مقام سوم مشترك:تهران وتوابع(جلال مجتهد،حسن هاشمي،سيدحسين جامد)    
درپایان تیم تهران باکسب 4مدال طلا،یک نقره و 2برنزقهرمان شد،تیم اصفهان الف باکسب 2طلا،5نقره و یک برنز نایب قهرمان شد و تیم البرز با کسب یک طلا،یک نقره و یک برنز برسکوی سوم ایستاد.
برترینهای این دوره از رقابتهامعرفی شدند:
بهترين سرپرست: محمود حيدري            فارس
بهترين داور: كمال عباسي  البرز    و   عليرضا ميرزائي مازندران
بهترين بازيكن: علي سلماني   اصفهان
بهترين مربي: حسينعلي نظري   تهران
تیم اخلاق : سمنان
 
درخلال این رقابتها دومین دوره مسابقات رئیسان و دبیران هیاتهای تکواندو استانها برگزارشد و نتایج زیر بدست آمد:
 
 
رئيس هيأت ها
اول: علي افكاري          قم
دوم:رضا كرامت             گلستان
سوم:ابوالفضل خدايي        زنجان
سوم مشترك: محسن عبدالهي      چهارمحال
 
دبير هيأتها
اول:هاشم آقايي           قم
دوم: حميد كليان           خراسان شمالي
سوم:جافر وفايي            لرستان
سوم مشترك: طيار تقي پور    قزوين
 

مسابقات قهرمان کشوری پومسه بانوان

                                                                     
                                         البرز قهرمان مسابقات کشوری پومسه بانوان

هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشوری پومسه بانوان با حضور197 نفر درقالب 23تیم از 21 استان به میزبانی اصفهان برگزار گردید و درپایان این دوره از رقابتها نفرات برتر معرفی گردیدند.
رده سنی زیر 14سال:
مقام اول: طراوت باقرپور                                        البرز
مقام دوم: فاطمه سیدی                                         زنجان
مقام سوم: ریحانه عمرانی مقدم                         توابع تهران
مقام سوم مشترک: زینب طغیانی                        اصفهان ب

رده سنی 14 تا17سال:
مقام اول: مرجان سلحشوری                              اصفهان الف
مقام دوم:مائده ناصری                                        تهران
مقام سوم:معصومه نصیری                                   البرز
مقام سوم مشترک:سارا مجرد                             فارس

رده سنی 19 تا 29 سال
مقام اول : مهسا مردانی                                      اصفهان الف
مقام دوم: نسترن ملکی آدرانی                         البرز
مقام سوم:کلثوم ملامددخانی                             زنجان
مقام سوم مشترک:مرضیه بیات                            تهران
 
رده سنی 30 تا39 سال:
مقام اول: ساناز خرمی پور                                 البرز
مقام دوم: فاطمه اسدپور                                    فارس
مقام سوم: اعظم درستی                                      تهران
مقام سوم مشترک:مرجان سادات رضایی          توابع تهران         
                                  
رده سنی 40 تا 49 سال
مقام اول:زهرا افتخاری                                      البرز
مقام دوم:بدری اسدی                                        تهران
مقام سوم:مهناز مردانی                                      اصفهان ب
مقام سوم مشترک:شهناز جوانمرد                      توابع تهران
 
 
رده سنی 50 تا 59 سال
مقام اول: صدیقه پرتوی مقدم                           تهران
مقام دوم: سکینه هوشنگی ماهر                         همدان
مقام سوم: راضیه سینایی                                   مازندران
مقام سوم مشترک:  عفت اخظمی                        کرمان

دربخش تیمی:
تیمی زیر 19سال:
مقام اول: اصفهان الف (مرجان سلحشوری،فاطمه قاسمی،زهرا قربانی)
مقام دوم: زنجان (فاطمه سیدی،زهرا سلیمانی،فاطمه حیدری)
مقام سوم: البرز(محدثه منتظری،نگین گلی سمائی،دنیا یزدان جو)
مقام سوم مشترک:تهران (نگار اصغری،نگین زراعتی،مائده ناصر)
 
تیمی 19تا29 سال:
مقام اول:اصفهان الف(مهسا مردانی،فروغ رحیمی،زهره سلحشوری)
مقام دوم:زنجان(کلثوم مددخانی،مونا رزاقی،آذر خلجی)
مقام سوم:البرز(نیلوفر گیل سمائی،نیلوفر آسیاچی،بهاره قادریان)
مقام سوم مشترک:تهران (زهرا جاهد،مهدیه عقبایی،زینب نصرالهی)
 
تیمی بالای 29سال:
مقام اول: :  البرز (زهرا افتخاری،عاطفه صابر،ساناز خرمی پور)
مقام دوم :تهران (عاطفه کرمی،پریسا خانی،اعظم درستی)
مقام سوم:فارس(فاطمه اسدپور،سارا نوروزی، کمین دخت لطفی پور)
مقام سوم مشترک:اصفهان الف(مهناز مردانی،مریم کاظم زاده ،فرزانه صلواتی)
 
 
ودرپایان تیم البرز باکسب 4طلا،یک نقره و3 برنز و34 امتیاز قهرمان شد ،تیم اصفهان الف با کسب 4طلا، 2 برنز و 30 امتیاز نایب قهرمان شد و تیم تهران با کسب یک طلا، 3 نقره، و یک برنزو20 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد و تیمهای زنجان و فارس چهارم وپنجم شدند.

برترینهای این دوره از رقابتها معرفی شدند:
فنی ترین بازیکن مهسامردانی از اصفهان،مربی نمونه زهرا افتخاری از البرز،سرپرست نمونه سوگل عبدی ازمازندران،بهترین داور زهرا کریمی از اصفهان و طلعت مرادی از تهران و تیم اخلاق تیم کرمان
در دومین دوره مسابقات نواب رئیسان استانها مقامهای زیر بدست آمد:
مقام اول: زهرا افتخاری                                     البرز
مقام دوم:فاطمه اسدپور                                     فارس
مقام سوم :نرگس فرخی نژاد                               کرمان
مقام سوم مشترک: فاطمه انوری پور                      ایلام                                       
 

 

هفتمین دوره مسابقات قهرمان کشوری پومسه بانوان

                             آغاز رقابتهای قهرمان کشوری پومسه بانوان

هفتمین دوره مسابقات قهرمان کشوری پومسه بانوان به میزبانی اصفهان آغاز شد.
این رقابتها با حضور197 پومسه کار درقالب23تیم از21 استان در سالن 17 شهریور درحال برگزاری است.

مراسم افتتاحیه این مسابقات با حضور مسئولین فدراسیون تکواندو و اداره ورزش و جوانان استان اصفهان ساعت 10:30 دقیقه صبح با مراسم رژه تیمها آغاز گردید و درادامه تیم هان مادانگ استان اصفهان به اجرای نمایش پرداخت.

این رقابتها در 7 رده سنی انفرادی و سه رده سنی تیمی برگزار می گردد.
استانهای حاضر در این رقابتها :البرز،تهران، توابع تهران،کرمان، همدان،مازندران،خوزستان،فارس، خراسان شمالی،خراسان رضوی،زنجان، سمنان، گلستان،هرمزگان، کردستان،چهارمحال و بختیاری،قزوین،یزد ،بوشهر،مرکزی، ایلام،اصفهان الف و اصفهان ب.

لازم بذکراست دراین رقابتهاکلیه پومسه کار تیم ملی ایران نیز حضور دارند و سطح رقابتها از سطح بالایی برخورداراست

مسابقات قهرمان کشوری پومسه

                      برگزاری مسابقات قهرمان کشوری پومسه به میزبانی اصفهان

 
هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشوری پومسه 12و 13 تیرماه به میزبانی اصفهان برگزار می گردد.

هفتمین دوره مسابقات قهرمان کشوری پومسه در دو بخش بانوان وآقایان 12و 13 تیرماه درورزشگاه 17 شهریور برگزار می گردد.

این رقابتها باحضور400نفرازسراسر کشوردر دوبخش تیمی و انفرادی برگزار می شود.
درخلال این رقابتها دومین دوره مسابقات پومسه روسا،نایب رئیسان و دبیران هیاتهای تکواندو استانها نیز انجام می گردد.
دراین دوره از رقابتها برای اولین بار مسابقات pair (آقا و خانم) که دونفر شرکت کننده حتما باید نسبت بهم محرم باشند در روز مسابقات بانوان برگزار می شود.

مراسم افتتاحیه این رقابتها ساعت 10 صبح 12 و13تیرماه با حضور مسئولین فدراسیون و اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان برگزار می گردد.

36 داور درهردوبخش قضاوت این دوره ازرقابتها را بر عهده دارند که داوران اصفهانی دعوت شده از طرف فدراسیون آقایان :سعید خانیان،مهیارمودبی،حمید دادنجانی،حمید ریحانی و مجید صالحی و خانمها :مرضیه چگونیان، مهرنازاستکی،زهرا کریمی،فاطمه امیری و ناهید امیری هستند.
رییس هیات

فرهاد  رستم شیرازی
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 8111957
  • بازدید امروز : 3058
  • بازدید دیروز : 4034
  • بازدید این ماه : 68679
  • بازدید ماه قبل : 119833
  • آخرین بازدید : پنجشنبه 25 مرداد 1397 (17:21) ب.ظ