هییت تکواندو

خبر2

بیش تر بخوانید

برگزاری دوره هماهنگی داوران استان

هیات تکواندو استان اصفهان دوره هماهنگی داوران آقایان استان را در روز جمعه 20 اردیبهشت ماه درسالن شهید قورچانی برگزار نمود. این دوره با حضور 136 داور از سراسر استان اصفهان و از درجه 3 تا بین المللی به مدرسی استاد یدا... رضوانی و استاد مرتضی استکی برگزار شد و حاضرین در این دوره با آخرین تغییرات درقوانین داوری آشنا شدند. درپایان ،سطح بندی داوران استان جهت امر قضاوت در مسابقات قهرمان کشوری و لیگهای کشور انجام شد

بیش تر بخوانید

برگزاری هماهنگی سالیانه داوران بانوان استان

هیات تکواندو استان اصفهان هماهنگی سالیانه داوران بانوان استان در بخش کیوروگی را در روز جمعه 27 اردیبهشت ماه درسالن شهید قورچانی برگزار نمود. این دوره با حضور87 داور از سراسر استان از درجه 3 تا درجه یک به مدرسی استاد مژگان فولادی و استاد مرضیه چگونیان برگزار شد و شرکت کنندگان با آخرین تغییرات قوانین داوری آشنا شدند

بیش تر بخوانید

برگزاری مجمع سالیانه هیات تکواندو استان

مجمع سالیانه هیأت تکواندو استان اصفهان پنجشنبه 2خردادماه درتالار افتخارات اداره ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد.

بیش تر بخوانید
سخن روز
چشمان خود را نسبت به تغییرات بگشا، اما ارزشهای خود را به سادگی دربرابر آنها فرومگذار.
با تشکر از بازدید شما از سایت هیات تکواندو استان اصفهان لطفا نظرات و پیشنهادات خود را درقسمت *تماس با ما *ثبت نمایید.

فایل هماهنگی سالیانه مربیان


مربیان گرامی فایل مربوط به دوره هماهنگی سالیانه مربیان (کیبون ها- دیت گی ها) جهت استفاده و بهره برداری به پیوست ضمیمه گردیده است.


برای دیدن فایل ضمیمه اینجا را کلیک کنید.(کیبون ها)

برای دیدن فایل ضمیمه اینجا را کلیک کنید.( دیت گی ها)

بخشنامه آزمون ارتقاء کمربند قرمز تا مشکی دان 4 آقایان و بانوان

 
رئیس محترم هیأت تکواندو شهرستان / منطقه

با سلام؛
       احتراماً، بدینوسیله به اطلاع می­رساند هیأت تکواندو استان اصفهان در نظر دارد آزمون ارتقاء کمربند قرمز تا پوم و دان 2 دوره220  بانوان روز  پنج شنبه مورخ 25/02/1393 و آقایان روز جمعه مورخ 26/02/1393 را با شرایط ذیل برگزار نماید.

 
 • مدارک لازم جهت ثبت­نام آزمون : کپی کارت بیمه سال 1393، معرفی­نامه هیأت تکواندو شهرستان یا منطقه
 • مهلت ثبت­نام در سیستم تا پایان روز شنبه  20 /02/1393 می­باشد.
 • زمان تائید ثبت­نام بانوان روز یکشنبه 21/02/1393 ساعت 9 الی 12 در دفتر هیأت تکواندو استان می­باشد. به معرفی­نامه­هایی که بعد از روز یکشنبه ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • زمان و مکان برگزاری آزمون بانوان : پنجشنبه 25/02/1393سالن شهید قورچانی(قرمز به مشکی تا دان 2 ساعت 8 صبح / آبی به قرمز ساعت  12  ظهر)
 • زمان و مکان برگزاری آزمون آقایان : جمعه26/02/1393سالن شهید قورچانی(قرمز به مشکی تا دان 2 ساعت 7:30 صبح / آبی به قرمز ساعت 13  بعدازظهر)
 •  
 • ضمناً آزمون ارتقاء کمربند دان 2 به 3 و 3 به 4 دوره 220 آقایان در تاریخ 02/03/1393 در استان کردستان و سمنان برگزار  می­گردد.
 •  
 • آزمون ارتقاء کمربند دان 2 به 3 و 3 به 4 دوره 46  بانوان در تاریخ 23/03/1393 در استان اصفهان  وخراسان رضوی  برگزار  می­گردد.
³ لازم به ذکر است از ورود افراد متفرقه اعم از والدین، مربیان و هنرجویان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.
مراتب جهت هر گونه اقدام مقتضی حضورتان ارسال می­گردد.

برای دیدن فایل ضمیمه اینجا را کلیک کنید.
                                            
                                             

مسابقات قهرمانی آسیا

برنامه مسابقات قهرمانی آسیايي ازبكستان اعلام شد


 

بیست و یکمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی آسیا از 31 اردیبهشت به میزبانی ازبکستان برگزار می شود و تا 8 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سايت فدراسيون تكواندو، این دوره از مسابقات از 31 اردیبهشت ماه به مدت 4 روز در سالن "کاخ ورزش" تاشکند برگزار خواهد شد که نمایندگان کشورمان در 2 بخش مبارزه و پومسه به دیدار رقبای خود می روند.

بر اساس برنامه اعلام شده ثبت نام تیم ها طی روزهای 31 اردیبهشت ماه تا سوم خردادماه در "هتل ازبکستان" برگزار خواهد شد. تمرین تیم ها در این مدت در محل سالن های تمرین مجاور سالن برگزاری مسابقات برنامه ریزی شده است.

جلسه هماهنگی داوران شنبه سوم خردادماه در محل سالن اصلی مسابقات برگزار خواهد شد و قرعه کشی مسابقات و جلسه هماهنگی مربیان ساعت 16 تا 18 در هتل ازبکستان انجام می شود.

یکشنبه چهارم خردادماه در اولین روز مسابقان، رقابتهای پومسه از ساعت 9 صبح به وقت محلی در "کاخ ورزش" تاشکند آغاز می شود و مراسم افتتاحیه رقابتها در همین روز از ساعت 18:30 آغاز می شود که رئیس فدراسیون جهانی نیز حضور خواهد داشت.

دوشنبه پنجم خردادماه رقابتهای "کیورگی" یا همان مبارزه با برگزاری رقابتهای اوزان سبک آغاز می شود که از تیم ملی ایران فرزان آشورزاده در وزن سوم تیم مردان و فرشیدی رشیدی در وزن دوم تیم بانوان به دیدار رقبای خود می روند.

سه شنبه ششم خردادماه در سومین روز مسابقات از تیم مردان بهنام اسبقی و علیرضا نصر آزادانی در اوزان چهارم و پنجم مردان و پریسا قربانی، سوسن حاجی پور و پریسا فرشیدی به ترتیب در اوزان سوم، چهارم و پنجم بانوان مبارزات خود را آغاز می کنند.

در آخرین روز این دوره از رقابتها نیز هفتم خردادماه، شکرانه ایزدی و اکرم خدابنده در اوزان ششم و هشتم بانوان، مهدی خدابخشي، یوسف کرمی و مرتضی شیری در اوزان ششم، هفتم و هشتم مردان به دیدار رقبای خود می روند.

طبق برنامه مسابقات از ساعت 9 صبح تا 12 در بخش مقدمانی پیگیری خواهد شد، رقابتهای نوبت عصر از ساعت 14 تا 17 دنبال می شود و از ساعت 18 نیز رقابتهای مرحله نیمه نهایی و پایانی و ساعت 20 نیز مراسم توزیع مدالها برگزار خواهد شد.

بازگشت تيم ها نهم خرداد خواهد بود.

تيم ملي تكواندوي كشورمان در بيستمين دوره رقابتهاي قهرماني آسيا كه به ميزباني هوشيمينه ويتنام برگزار شد، موفق به كسب عنوان نايب قهرماني در بخش آقايان شد.
 

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه و روز زن

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی زنان با همکاری هیات تکواندو


 
 
به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان اصفهان،جشنواره فرهنگی ورزشی زنان و دختران فاطمی همزمان با سراسر کشور روز گذشته در سالن ۱۷ شهریور اصفهان با حضور دکتر محمد سلطان‌حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان،احمد جمشیدی مدیرکل امور اجتماعی استانداری اصفهان، ندا واشیانی‌پور عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، نسرین شاکری‌فرد مسئول ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان، زهرا رفیعی نایب رئیس هیات تکواندو استان اصفهان و بانوان ورزشکار اصفهانی برگزار شد.

این مراسم با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان، شهرداری اصفهان،سازمان بسیج ورزشکاران استان،هیات تکواندو استان اصفهان ،هیأت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز گرامیداشت مقام زن و مادر و به منظور ترویج فرهنگ فاطمی در میان بانوان ورزشکار استان برگزار شد.

در این جشنوراه گروه موسیقی سنتی نغمه اصفهان قطعاتی برای حضار اجرا کرد. مولودی‌خوانی مجید صابری و تقلید صدا،برنامه‌هایی بود که در ادامه این مراسم مورد استقبال بانوان شرکت‌کننده قرار گرفت.
دختران خردسال تیمهای تکواندو در بخش پومسه و هان مادانگ، ایروبیک ژیمناستیک،اسکیت نمایشی در فواصل برنامه حرکات نمایشی خود را به نمایش گذاشتند.

بخشنامه ثبت نام هماهنگی داوری پومسه

ریاست محترم هیات تکواندو استان اصفهان

باسلام
احتراما با عنایت به ضرورت حضور داوران پومسه در یکی از سمینارهای هماهنگی سالیانه،بدینوسیله جدول زمان بندی مربوطه به شرح ذیل حضورتان ارسال می گردد تا ضمن ابلاغ به واجدین شرایط نسبت به تایید اولیه ثبت نام شدگان اقدام نمایید.
بدیهی است عدم ثبت نام و عدم حضور هریک از داوران در سمینار هماهنگی پومسه به منزله انصراف از قضاوت در سال جاری تلقی می گردد.


برای دیدن فایل ضمیمه اینجا را کلیک کنید.

برگزاری دوره هماهنگی سالیانه مربیان استان

برگزاری کلاس هماهنگی سالیانه مربیان


 

دوره هماهنگی سالیانه مربیان استان در دوبخش بانوان و آقایان 28 و 29 فروردین ماه در سالن شهید قورچانی برگزار شد.

کلاس هماهنگی مربیان استان با حضور 125 مربی در بخش بانوان و 173 مربی در بخش آقایان طی دو روز با حضور 5 مدرس رسمی فدراسیون تکواندو برگزار گردید.

دراین دوره مدرسین به تدریس آخرین تغییرات تکنیک ها و تاکتیک ها در دوبخش پومسه و کیوروگی پرداختند و مربیان به صورت عملی به اجرا پرداختند.در پایان به مربیان شرکت کننده در کلاس گواهی حضور اهداء گردید.

 

در بخش بانوان خانمها زهرا رفیعی به عنوان مدرس پومسه و معصومه حیدریان به عنوان مدرس کیوروگی به تدریس پرداختند.
در این دوره آقای بهاری به عنوان ناظر و آقایان یدا.. رضوانی در بخش پومسه و اکبر بکرانی در بخش کیوروگی به عنوان مدرس مربیان آقایان مسئولیت کلاس را برعهده داشتند.

 

شرایط معافیت از خدمت سربازی برای ورزشکاران

ریاست محترم هیات تکواندو استان

باسلام
احتراما به اطلاع می رساند طبق اعلام وزارت ورزش و جوانان،قهرمانانی که دارای شرایط ذیل می باشند،می توانند از قانون معافیت سربازی استفاده نمایند.

1- مقامهای اول تا سوم بازیهای المپیک
2- اول و دوم قهرمانی بزرگسالان جهان
3- اول بازیهای آسیایی در رشته های تحت پوشش کمیته بین المللی المپیک
4- فرزندان قهرمانان پارالمپیک که عناوین اول تاسوم بازیهای پارالمپیک را کسب نموده باشند.


برای دیدن فایل ضمیمه اینجا را کلیک کنید.


 
صفحه 1 از 74<< < 12345678910 > >>
منوی سایت
آمار بازدید سایت
 • کل بازدید : 1737132
 • بازدید این ماه : 62970
 • بازدید ماه قبل : 54089
 • آخرین بازدید : جمعه 5 ارديبهشت 1393 (00:59) ق.ظ